10 мартта район мәдәният йортында Мамадыш шәһәрендә гражданнар җыены узды.

2023 елның 12 марты, якшәмбе

10 мартта район мәдәният йортында Мамадыш шәһәрендә гражданнар җыены узды.
Мамадыш шәһәре Башкарма комитетының 2022 елдагы эшчәнлеге һәм агымдагы елга планнары турында хисап белән җитәкче Рәшид Мөхәммәтдин улы Гарипов чыгыш ясады. Шулай ук шәһәр предприятиеләре җитәкчеләре башкарылган эш турында докладлар белән чыгыш ясадылар:
"УК-Мамадыш" ҖЧҖ директоры Галләмов Рөстәм Мияссар улы, "Мамадыш торак-коммуналь хуҗалыгы" директоры Гатиятуллин Рәис Сабирҗан улы, "Мамадыш Су каналы" АҖ директоры Миннәхмәтов Раиф Ринат улы, Россия Эчке эшләр министрлыгының Мамадыш районы буенча бүлек начальнигы Усачев Леонид Борисович, Прокурор Почкин Евгений Михайлович.
Барлык чыгышлардан соң шәһәр халкы дулкынландыргыч темаларга сораулар бирде һәм аларга җаваплар алды.
Җыен ахырында Мамадыш районы башлыгы Анатолий Ивановның Рәхмәт хатлары тапшырылды.