Яңа ел бүләкләре сайлаганда балалар товарларының сыйфаты һәм куркынычсызлыгы турында "кайнар линия"

2022 елның 2 декабре, җомга

Яңа ел бәйрәмнәре алдыннан Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор Идарәсе тарафыннан 2022 елның 5 декабреннән 16 декабренә кадәр гражданнарга балалар товарларының сыйфаты һәм куркынычсызлыгы, Яңа ел товарларын сайлау, шулай ук әлеге категория товарларга карата гамәлдәге норматив гигиена таләпләре буенча тематик консультация оештырылачак.
Халыктан шалтыратулар кабул ителәчәк:
- кулланучылар хокукларын яклау һәм кеше иминлеге өлкәсендә федераль хезмәтнең Бердәм консультация үзәгенең тәүлек буе эшли торган режимдагы 8-8005554943 телефоны буенча ;
* Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор Идарәсенең территориаль бүлегендә Саба, Мамадыш, Кукмара, Теләче районнарында (8556) телефоны буенча 3 -98-86 көн саен 09.00 - 15.00 (шимбә һәм якшәмбедән кала), тәнәфес 12.00-13.00